Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964

Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964 kopen? Bied vanaf 1!Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964 kopen? Bied vanaf 1!Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964 kopen? Bied vanaf 1!Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964 kopen? Bied vanaf 1!Theo Daamen (1939-) litho "Demasque" 1964 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Theo Daamen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Theo Daamen ( 1939-)
Titel/Voorstelling: "Demasque"
Datering: 1964
Medium /Techniek : lithografie
Maten : 28 x 38 cm
Gesigneerd:
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:02-10-2015 om 14:20
Eindtijd:16-10-2015 om 20:20

Biedingen (11):

galerietweebijdrie
13 okt. / 22:55
€ 26
Braamberg
12 okt. / 22:45
€ 21
galerietweebijdrie
12 okt. / 22:45
€ 20
Braamberg
11 okt. / 17:35
€ 17
arndbrrs
11 okt. / 17:35
€ 15
Braamberg
3 okt. / 00:10
€ 13
jonnekunst
2 okt. / 21:54
€ 11
houtsnede
2 okt. / 20:04
€ 9
Oversloot
2 okt. / 18:51
€ 7
jonnekunst
2 okt. / 18:51
€ 5
jonnekunst
2 okt. / 18:19
€ 1