Theo Daamen - Ets, Meisjes en masker - (Ingelijst) - Verkocht

Theo Daamen - Ets, Meisjes en masker - (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 35!
Theo Daamen - Ets, Meisjes en masker - (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 35!Theo Daamen - Ets, Meisjes en masker - (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 35!Theo Daamen - Ets, Meisjes en masker - (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Daamen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 16 cm (h x b)
Lijst40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/29

Administratieve code:

QQJV

Theo Daamen (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
35 cm
40 cm
16 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:31-07-2019 om 17:11
Eindtijd:06-08-2019 om 20:02
55TH
06 aug. / 17:47
€ 35