Theo Daamen - tekening/aquarel - gesigneerd - 1981 - Verkocht

Theo Daamen - tekening/aquarel - gesigneerd - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Theo Daamen - tekening/aquarel - gesigneerd - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Theo Daamen - tekening/aquarel - gesigneerd - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Theo Daamen - tekening/aquarel - gesigneerd - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
  • Theo Daamen (1939)
TypeTekening / Aquarel

Tekening/aquarel van Theo Daamen. Gesigneerd. Jaar: 1981. Afmetingen beeld: 14 x 12 cm. Afmetingen incl. passe - partout: 35 x 33 cm.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:24-04-2016 om 22:57
Eindtijd:01-05-2016 om 20:57
perche
25 apr. / 18:14
€ 75