Theo Elfrink - Zeefdruk erf - in lijst - gesigneerd - Jaartal 1984 - Verkocht

Theo Elfrink - Zeefdruk erf - in lijst - gesigneerd - Jaartal 1984 kopen? Bied vanaf 35!
Theo Elfrink - Zeefdruk erf - in lijst - gesigneerd - Jaartal 1984 kopen? Bied vanaf 35!Theo Elfrink - Zeefdruk erf - in lijst - gesigneerd - Jaartal 1984 kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Elfrink (1923-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk in lijst van Theo Elfrink.
Het formaat van het geheel is 65 bij 50 cm
Het werk is in zeer goede staat.
Linksonder is het met potlood gesigneerd 'Theo '84'

Ingelijst bij JAS in Utrecht.

Authenticiteit:
Alle door Obe aangeboden werken op Kunstveiling.nl zijn volledig gegarandeerd. Het werk is dus altijd met zekerheid van de genoemde kunstenaar. De garantietermijn die u heeft om dit voor uzelf na te gaan is, zoals bij alle veilinghuizen gebruikelijk, standaard 3 weke na afloop van de veiling. Eventueel kan deze termijn in overleg verlengd worden.

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Theo Elfrink (1923-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Obe
FA. (10)

591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-06-2014 om 00:16
Eindtijd:23-06-2014 om 00:16
Laurens5
22 jun. / 23:21
€ 35