Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd - Verkocht

Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - olieverf op doek - spoorovergang in bergdorp - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Groeneveld (1897-1969)

Schilderij in houten lijst. Afmeting met lijst 54 x 48,5 cm. Schilderij meet 40,5 x 35. Gesigneerd en uit jaar 1953. Een lijsthoek is iets slordig verlijmd, zie foto. Schilderij is in goede conditie.

Theo Groeneveld (1897-1969)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:22-11-2015 om 20:25
Eindtijd:03-12-2015 om 11:00