Leuke ets van Theo Hoogerwerf, met een landschap met waslijn En een tekst onderin.
Gesigneerd rechtsonder gedateerd jul-nov 1974. Genummerd : V 13/30 35
Het werk is ingelijst en dankzij het kleine formaat, kan het prima verzonden worden.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00