Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 93 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk, meer dan 50 jaar oud, zit onder glas en is in zeer goede conditie. Passe-partout (vergeeld) en kader zouden een 'update' kunnen gebruiken. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 2431 veerle (laakdal) / vlak bij het wandelgebied van de abdij van averbode, België |
Starttijd | 2-10-2023 om 11:41 |
Eindtijd | 11-10-2023 om 21:09 |
Objectlocatie | 2431 Veerle (Laakdal) / vlak bij het wandelgebied van de abdij van Averbode, België |