FA. (4)

Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30

Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30 kopen? Bied vanaf 55!
Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30 kopen? Bied vanaf 55!Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30 kopen? Bied vanaf 55!Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30 kopen? Bied vanaf 55!Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30 kopen? Bied vanaf 55!Theo Humblet - Prachtige gesigneerde ets uit 1995 - 23/30 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Theo Humblet (1919-2006)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Theo Humblet was een Belgische kunstenaar, geboren in 1919 te Leuven en gestorven in 2006 in Rotselaar. Hij was een schilder, graficus, houtsnijder, illustrator, beeldhouwer en keramist.

Deze mooie ets is in de plaat gemonogrammeerd TH.

Gesigneerd en gedateerd RO.

Genummerd 23/30 LO.

Kleine oplage.

Totale afmeting: 25 x 19 cm.

Afmeting ets: 11 x 8 cm.

Zeer goede staat!

Verzending B: 12€.  NL: 20€

Het werk zal zorgvuldig ingepakt en vlak verzonden worden.

Theo Humblet (1919-2006)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
19 cm
25 cm
Starttijd:19-01-2022 om 09:44
Eindtijd:02-02-2022 om 19:22
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingAlleen binnen België