Theo Jansen - Mini Strandbeest Modelkit

Theo Jansen - Mini Strandbeest Modelkit kopen? Bied vanaf 50!
Theo Jansen - Mini Strandbeest Modelkit kopen? Bied vanaf 50!Theo Jansen - Mini Strandbeest Modelkit kopen? Bied vanaf 50!Theo Jansen - Mini Strandbeest Modelkit kopen? Bied vanaf 50!Theo Jansen - Mini Strandbeest Modelkit kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Jansen (1948)
Type3D Multiples & Objecten
TechniekOverig
Afmetingen22 cm x 38 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd

Theo Jansen Mini Strandbeest Modelkit
Theo Jansen Mini Strandbeest Modelkit Animaris Ordis Parvus 117 stukjes
Nieuw in cellofaan!

Het echte originele, door Theo Jansen goedgekeurde, Mini Strandbeest bouwpakket.
Theo Jansen is bekend van zijn wandelende kinetische sculpturen die hij een nieuwe levensvorm noemt. Zijn Strandbeesten zijn ondertussen wereldberoemd. Deze miniversie van de Animaris Ordis Parvus zet je zelf in elkaar. Eenmaal klaar loopt hij op de wind. De 117 onderdelen zet je in anderhalf uur in elkaar.
Afmetingen: 22 cm × 38 cm × 3 cm
Geheel nieuw, zit nog in plastic!

Theo Jansen (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
427 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
38
22
3
Starttijd:25-01-2023 om 10:20
Eindtijd:03-02-2023 om 22:45
Openingsbod € 50
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België