Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte

Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!
Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!Theo Kley - Deskundologisch Laboratorium van de Insekten-Sekte kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Kley (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
StijlSurrealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 / 190
  • Theo Kley  (1936 - oktober 2022) , kunstenaar, levenskunstenaar flisoof, creatieve maatschappelijke geest.-
  • Oprichter van  het Eksoties-Kietsj-Konservatooriejum (1968)
  • Deskundoloog van het Deskundologisch-Laboratorium van de Insekten-Sekte.
  • Grondleger van het kunstenaarsdorp Ruigoord
  • In feite vormt hij mede de voorlopers van de Provo-beweging.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd7-11-2023 om 12:42
Eindtijd16-11-2023 om 22:25
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland