Theo Kley, litho in kleuren, ZT, 1972 - Verkocht

Theo Kley, litho in kleuren, ZT, 1972 kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kley, litho in kleuren, ZT, 1972 kopen? Bied vanaf 10!Theo Kley, litho in kleuren, ZT, 1972 kopen? Bied vanaf 10!Theo Kley, litho in kleuren, ZT, 1972 kopen? Bied vanaf 10!Theo Kley, litho in kleuren, ZT, 1972 kopen? Bied vanaf 10!
  • Theo Kley (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, kleurrijke, met gevoel voor detail getrokken kleurenlitho van liefhebber Theo Kley. Gemaakt voor Prent 190 dus gegarandeerde kwaliteit!

Door de kunstenaar onder het werk met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190. Afmetingen: 37 cm x 50 cm (afmetingen blad: 51 cm x 65,5 cm). In zéér goede staat.

in koker verstuurd tegen kosten, of evt. ophalen in Utrecht

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:05-01-2016 om 16:41
Eindtijd:19-01-2016 om 16:41
Biedingen (4)
Gnav
19 jan. / 10:16
€ 16
JediArends
19 jan. / 10:16
€ 14
Gnav
19 jan. / 08:21
€ 12
JediArends
16 jan. / 18:21
€ 10