Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Handgekleurd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | épreuve d'artiste |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zeer goede staat. Professionele inlijsting. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 18-7-2022 om 15:44 |
Eindtijd | 31-7-2022 om 22:34 |