Theo Koster - Burning love

Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!

Theo Koster - Burning love

Verkoopprijs: € 45,00

Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - Burning love kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
  • Theo Koster (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
origineel schilderij van de kunstenaar theo koster , in gemengde techniek op zgn 3D doek, dus inlijsten niet nodig,  meteen aan de muur, galerie verkoopwaarde 1250,- euro

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
50 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:23-01-2019 om 14:08
Eindtijd:03-02-2019 om 19:19

Dok123
3 feb. / 19:03
€ 45