Theo Koster - comming home - Verkocht

Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!
Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - comming home kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Koster (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
origineel schilderij , zgn 3D doek dus inlijsten niet nodig , galerie verkoopwaarde; 1250,- euro

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

223 verkochte items
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 66,00
Starttijd:12-07-2018 om 11:48
Eindtijd:15-07-2018 om 19:51
Biedingen (8)
riek
14 jul. / 21:02
€ 66
Pet
14 jul. / 21:02
€ 65
Pet
14 jul. / 20:59
€ 61
riek
14 jul. / 20:59
€ 56
Pet
14 jul. / 09:18
€ 51
JHS
14 jul. / 09:18
€ 46
JHS
14 jul. / 00:19
€ 40
Martinovic070
13 jul. / 16:52
€ 35