Mr. Strange - De neushoorn van Salvador
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 58/100 |
Op de doeken van Theo Koster zijn landschappen vol grafische en schilderkunstige elementen te ontwaren. Door het gebruik van allerlei soorten verf en het verwerken van verschillende materialen als stukjes bedrukt papier, wordt men een mysterieuze wereld van kleur en vorm binnengeleid. Deze technieken weet hij ook perfect te bevatten in zijn zeefdrukken, waarmee hij het doel heeft kunst toegankelijker te maken.
Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving. In geval van verzending behoudt Art Dumay het recht en de mogelijkheid het glas te verwijderen zodat een goede zending te allen tijde kan worden gegarandeerd. Bezichtiging van het kavel is altijd mogelijk.
REF: MVK21287
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk verkeerd in een goede staat. | |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 15-7-2021 om 9:24 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 20:59 |