Theo Koster - Liason II / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100

Theo Koster - Liason II / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 150!
Theo Koster - Liason II / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Liason II / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Liason II / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Liason II / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  GalerieTON
FA. (3)

64 verkochte items
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 84 cm (h x b)
Lijst73 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeefdruk in de typerende stijl van Theo Koster. Dit fraaie exemplaar (Liason II) is genummerd 79/100. Ik heb ook Liason I geplaatst, eveneens 79/100. Rechtsonder handgesigneerd.

Ingelijst in een Nielsen lijst met zuurvrij passepartout. In galerie-staat.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  GalerieTON
FA. (3)

64 verkochte items
113 cm
73 cm
84 cm
44 cm
Starttijd:12-07-2018 om 12:15
Eindtijd:22-07-2018 om 19:52
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieRucphen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie