Theo Koster - Mixed media papier op hout, Zonder titel - Ingelijst (Groot en zwaar)

Theo Koster - Mixed media papier op hout, Zonder titel - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 104,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Mixed media papier op hout, Zonder titel - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 80!Theo Koster - Mixed media papier op hout, Zonder titel - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 80!Theo Koster - Mixed media papier op hout, Zonder titel - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Theo Koster (1952)
IngelijstIngelijst
Afmetingen88.5 cm x 115.5 cm (h x b)
Lijst103 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is niet ingelijst achter glas.

Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.650,00

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 en 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 en 17.15 uur.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28072 verkochte items
130 cm
103 cm
115.5 cm
88.5 cm

Dit item is verkocht voor 104,65(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-01-2020 om 16:21
Eindtijd:26-01-2020 om 21:03

Biedingen (3):

Arrt
26 jan. / 20:46
€ 91
Beetjemeer
26 jan. / 20:46
€ 86
Beetjemeer
26 jan. / 20:30
€ 80