Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Gertie Janssen - The rising sun
Simeon Gonzales - ...Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Type | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Karton |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 115 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 133 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk is over het algemeen in een goede staat. | |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 20-7-2021 om 16:37 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 19:04 |