Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oorspronkelijke galerieprijs: € 295,-
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Maakte eerder deel uit van de eigen kustveiling collectie. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | LEIDERDORP, Nederland |
Starttijd | 11-6-2021 om 9:53 |
Eindtijd | 5-8-2021 om 15:13 |