Theo Koster - zeefdruk - Travellinmg 5 - Verkocht

Theo Koster  -  zeefdruk  -  Travellinmg 5 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Theo Koster  -  zeefdruk  -  Travellinmg 5 kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster  -  zeefdruk  -  Travellinmg 5 kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster  -  zeefdruk  -  Travellinmg 5 kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster  -  zeefdruk  -  Travellinmg 5 kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster  -  zeefdruk  -  Travellinmg 5 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van de hand van Koster met de titel 'Travelling 5

Afmetingen inclusief de lijst 62 x 52 cm.

Het betreft een E/A exemplar. Gesigneerd in potlood rechtsonder in het werk.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

516 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-11-2017 om 22:24
Eindtijd:24-11-2017 om 22:24
djv
18 nov. / 17:32
€ 50