Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijke en grote litho van Theo Kuijpers. De lithografie ( formaat 70 x 100 cm) kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden. In verband met onze grote collectie Kuijpers kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. Linksboven gesigneerd.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 4-2-2018 om 11:25 |
Eindtijd | 18-2-2018 om 15:30 |