Theo Kuijpers, Kleurenlitho, handgesigneerd, 1992

Theo Kuijpers, Kleurenlitho, handgesigneerd, 1992 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Theo Kuijpers, Kleurenlitho, handgesigneerd, 1992 kopen? Bied vanaf 60!Theo Kuijpers, Kleurenlitho, handgesigneerd, 1992 kopen? Bied vanaf 60!Theo Kuijpers, Kleurenlitho, handgesigneerd, 1992 kopen? Bied vanaf 60!Theo Kuijpers, Kleurenlitho, handgesigneerd, 1992 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (165)
  • Theo Kuijpers (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Theo Kuijpers

Techniek: Kleurenlitho

Nummer:  trial proof

Jaar: 1992

Afmetingen litho totaal blad: 51 x 65 cm

Ingelijst: Nee

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden met Postnl. De kosten voor een aangetekende- en verzekerde zending zijn 15 euro binnen Nederland. Voor Belgie zijn de kosten 22,50 euro. Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:22-02-2015 om 15:21
Eindtijd:01-03-2015 om 15:21

pafenkiek
22 feb. / 22:13
€ 60