Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Litho van een abstracte voorstelling door de kunstenaar Theo Kuijpers.
*Beeldmaat: 42 x 60 cm. Papiermaat 63 x 83 cm.
*Van links naar rechts in potlood: 50/65 - Ravenna - Kuijpers
*Conditie van het werk is goed. Papier is in de randen buiten het beeld iets bobbelig en er is een vouw in het papier aan de onderste rand, ver buiten het beeld. Goed ingelijst met passe-partout, zal er niets meer te zien zijn van deze zaken.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 20-2-2018 om 12:33 |
Eindtijd | 21-9-2018 om 14:28 |