Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Verstilde monoprint van Theo Kuijpers in perfecte staat. Ca. 28 x 21 cm uit 1992. Gesigneerd. Het werk kan worden bekeken of opgehaald in galerie Rotor in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 3-9-2018 om 12:08 |
Eindtijd | 14-9-2018 om 22:55 |