Theo Kuijpers, zeer kleurrijke lithografie, gesigneerd en '90 en 'proefdruk'.

Theo Kuijpers, zeer kleurrijke lithografie, gesigneerd en '90 en 'proefdruk'. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Theo Kuijpers, zeer kleurrijke lithografie, gesigneerd en '90 en 'proefdruk'. kopen? Bied vanaf 75!Theo Kuijpers, zeer kleurrijke lithografie, gesigneerd en '90 en 'proefdruk'. kopen? Bied vanaf 75!Theo Kuijpers, zeer kleurrijke lithografie, gesigneerd en '90 en 'proefdruk'. kopen? Bied vanaf 75!Theo Kuijpers, zeer kleurrijke lithografie, gesigneerd en '90 en 'proefdruk'. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Theo Kuijpers (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze prachtige litho is een bijzonder exemplaar omdat het de proefdruk betreft van een oplage. Kuijpers signeerde hem met naam, jaartal en 'proefdruk'. Uniek in zijn soort. Formaat 65 x 80 cm en met passe partout 71 x 91 cm.

De litho kan met passe-partout worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:08-09-2017 om 11:24
Eindtijd:22-09-2017 om 18:24

Verzamelaar65
20 sep. / 06:33
€ 75