Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 - Verkocht

Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!
Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!Theo Lenartz (Heerlen 1937-) uniek Glasobject wandrelief gesigneerd ca. 1980 kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Lenartz (1937)
TypeBeeld / Object

Kunstenaar : Theo Lenartz ( Heerlen 1937 - )
Titel/Voorstelling: "Glasobject / wandrelief "
Datering: 1980
Medium /Techniek : glassmelttechniek
Maten : 100 x 35 cm
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( 4 ophanggaatjes in de hoeken, door kunstenaar aangebracht)

Theo Lenartz (Heerlen, 18 november 1937) is een Nederlandse kunstenaar. Na de ambachtschool werkte hij enkele jaren in een meubelfabriek. Mede op advies van zijn broer Frans Lenartz, die zelf tekende en schilderde, ging hij op 19-jarige leeftijd naar de Stadsacademie voor Toegepaste Kunsten in Maastricht en werd daar tweemaal winnaar van de Lucasprijs. Daarna was hij twee jaar student aan de Jan van Eyck Academie bij Jaap Min (schildersklas). Hij maakte reizen in Spanje, Israël, Griekenland en de Verenigde Staten. Hij exposeerde in vrijwel alle grotere plaatsen in Zuid-Limburg en erbuiten in Breda, Brussel, Delft en Dokkum. Als monumentaal kunstenaar begon hij met wandschilderingen in het Groene kruis-gebouw en de Philipshal te Molenberg. Imposant zijn de glas-in-loodramen in de sporthal Varenbeuk in Heerlen-Noord. Houtreliëfs, betonreliëfs, glasmozaïeken van zijn hand kan men vooral vinden in bouwwerken in Zuid-Limburg. Zijn helaas inmiddels verwijderde, veertig meter lange waterpartij op de Promenade, was een markant punt in het Heerlense koopcentrum. Daarnaast maakte hij ook veel wanden, vaak in glas, en ontwierp hij interieurs. Veel van die werken zijn inmiddels door sloop en verbouwing verloren gegaan. Erkenning voor zijn werk blijkt uit de uitnodigingen die hij krijgt om te exposeren tijdens de tweejaarlijkse Florence Biennale. Dat zijn werk ook als controversieel beschouwd wordt blijkt uit het feit dat werk van hem tijdens de Florence Biennale van 2007 door een bezoeker zwaar werd beschadigd.

Dit item is verkocht voor 380,00
Starttijd:05-03-2015 om 20:34
Eindtijd:15-03-2015 om 20:59
Biedingen (41)
Centerfo
15 mrt. / 20:51
€ 380
11877
15 mrt. / 20:48
€ 360
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:46
€ 340
11877
15 mrt. / 20:46
€ 333
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:45
€ 312
11877
15 mrt. / 20:45
€ 292
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:43
€ 271
Centerfo
15 mrt. / 20:43
€ 251
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:41
€ 223
Centerfo
15 mrt. / 20:41
€ 203
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:41
€ 161
Centerfo
15 mrt. / 20:41
€ 151
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:41
€ 123
Centerfo
15 mrt. / 20:41
€ 113
KunstkamerZandvoort
15 mrt. / 20:40
€ 103
Centerfo
15 mrt. / 20:40
€ 98
Centerfo
15 mrt. / 20:39
€ 91
11877
15 mrt. / 20:37
€ 86
Centerfo
15 mrt. / 20:37
€ 85
Centerfo
15 mrt. / 20:37
€ 80
11877
15 mrt. / 20:35
€ 75
Centerfo
15 mrt. / 20:33
€ 70
11303
15 mrt. / 20:33
€ 65
Centerfo
15 mrt. / 20:33
€ 65
11303
15 mrt. / 20:33
€ 60
Centerfo
15 mrt. / 20:33
€ 55
11303
15 mrt. / 20:32
€ 50
Centerfo
15 mrt. / 20:32
€ 45
11303
15 mrt. / 20:32
€ 40
Centerfo
15 mrt. / 20:32
€ 35
11303
15 mrt. / 20:28
€ 30
Centerfo
15 mrt. / 16:35
€ 25
Hyma
14 mrt. / 17:56
€ 20
Zonsuus
14 mrt. / 17:56
€ 18
Zonsuus
14 mrt. / 16:57
€ 13
Hyma
13 mrt. / 20:31
€ 11
MarcoDekkers
13 mrt. / 20:31
€ 10
MarcoDekkers
13 mrt. / 20:31
€ 7
Hyma
13 mrt. / 20:31
€ 5
MarcoDekkers
10 mrt. / 20:37
€ 3
jiska
05 mrt. / 22:55
€ 1