Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gesigneerd: Theo Lenartz
Titel: Plastiek
Datum: januari 1962
Techniek: gemengde techniek
Afmetingen:
50 x 50 cm
Het werk is achter glas ingelijst met houten lijst.
Het geheel is in perfecte staat.
Ophalen of verzenden
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 3-1-2018 om 22:02 |
Eindtijd | 13-1-2018 om 22:02 |