Theo Lode de Leede - zonder titel - Verkocht

Theo Lode de Leede - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Theo Lode de Leede - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Theo Lode de Leede - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Theo Lode de Leede (1934-2004)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi fotowerk van Theo Lode de Leede. Het werk is in goede staat en heeft als 'signatuur' een sticker aan de achterkant van Theo Lode de Leede.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per  aangetekende post toegestuurd krijgen.
ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Theo Lode de Leede (1934-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2760 verkochte items
Alle items van deze verkoper (463)
30.5 cm
40.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 14:10
Eindtijd:06-02-2023 om 19:26
bkart
04 feb. / 19:43
€ 20