Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Brons |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 75 x 37 x 24 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het werk is in nette staat, bevat mogelijk licht oppervlaktevuil door de tijd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 26-10-2021 om 14:47 |
Eindtijd | 17-11-2021 om 7:40 |