Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi compositie van Theo Mackaay uit 1997. Zeefdruk op dik papier, met stift gesigneerd, gedateerd, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar. Blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting, de meesterdrukker, rechtsonder. In mint conditie.
Afmetingen: 85cm x 64cm (blad), 70cm x 50cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-3-2021 om 19:59 |
Eindtijd | 23-3-2021 om 13:38 |