FA. (3)

Theo Mackaay - Geen idee

Theo Mackaay - Geen idee kopen? Bied vanaf 750!
Theo Mackaay - Geen idee kopen? Bied vanaf 750!Theo Mackaay - Geen idee kopen? Bied vanaf 750!Theo Mackaay - Geen idee kopen? Bied vanaf 750!Theo Mackaay - Geen idee kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1)

Lid sinds 2021
13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2002
DragerKarton
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van mackaay in zijn bekende stijl
Mooie kleuren
Gouden lijst

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1)

Lid sinds 2021
13 verkochte items
70 cm
90 cm
70 cm
85 cm
Starttijd:13-05-2022 om 17:00
Eindtijd:20-05-2022 om 22:34
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieAmsterdam , Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa