Theo Mackaay - geen naam - Verkocht

Theo Mackaay - geen naam kopen? Bied vanaf 1200!

Verkoopprijs: € 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Mackaay - geen naam kopen? Bied vanaf 1200!Theo Mackaay - geen naam kopen? Bied vanaf 1200!

Geplaatst door  Jaap3
FA. (1)

4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2003
StijlRomantisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
met lijst 140 x 140 cm.

Mooi werk van Theo Mackaay

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Jaap3
FA. (1)

4 verkochte items
120 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 1.150,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-04-2022 om 14:41
Eindtijd:13-05-2022 om 23:44
Sophia2013
13 mei / 22:21
€ 1000