Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Fojo
FA. (7)

112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Gesigneerde kleuren zeefdruk van de kunstenaar Theo Mackaay uit 1995. Rechtsonder is het werk gesigneerd in stift met Theo Mackaay 1995 en linksonder met 12/150. Beeldmaat 80 x 55 cm. Papiermaat 94 x 70 cm. De zeefdruk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  Fojo
FA. (7)

112 verkochte items
94 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 20:40
Eindtijd:10-02-2020 om 11:03

rpsyrier
9 feb. / 21:14
€ 80