Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63.5 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | ea |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 5-7-2020 om 20:24 |
Eindtijd | 19-12-2020 om 14:16 |