Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Johannes Eerdmans - Stadsgezicht
Copyright kunstenaar
Jaartal | 2004 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Origineel werk | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weesp, Nederland |
Objectlocatie | Weesp, Nederland |
Starttijd | 19-10-2020 om 16:52 |
Eindtijd | 28-10-2020 om 9:34 |