Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 10-12-2021 om 10:01 |
Eindtijd | 1-1-2022 om 11:43 |