Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Heel lichte glooiing in het werk, voor de rest in prima staat. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 7-6-2022 om 9:07 |
Eindtijd | 13-7-2022 om 13:34 |