Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Copyright kunstenaar
Jaartal | 2005 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 155 x 155 cm (h x b) |
Incl. lijst | 170 x 170 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 7-12-2020 om 19:41 |
Eindtijd | 4-1-2021 om 20:26 |