Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd.
Copyright kunstenaar
Jaartal | 2012 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 13-9-2022 om 9:35 |
Eindtijd | 26-9-2022 om 21:26 |