Theo Mackaay - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007

Verkoopprijs: € 450,00

Theo Mackaay  - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007 kopen? Bied vanaf 450!
Theo Mackaay  - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007 kopen? Bied vanaf 450!Theo Mackaay  - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007 kopen? Bied vanaf 450!Theo Mackaay  - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007 kopen? Bied vanaf 450!Theo Mackaay  - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007 kopen? Bied vanaf 450!Theo Mackaay  - Olieverf op paneel - gesigneerd - ingelijst - 2007 kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Theo Mackaay (1950)

Techniek: Olieverf op paneel

Signatuur: Gesigneerd

Uitgave: Original

Staat: Goed

Periode: jaren 2000

Titel van kunstwerk: Zonder titel

Kunstenaar: Theo Mackaay

Jaar: 2007

afmeting 40 cm * 40 cm.

Inclusief lijst 55 x 55 cm.

Dit item is verkocht voor 450,00

Starttijd:16-11-2017 om 16:55
Eindtijd:23-11-2017 om 16:55

omo
23 nov. / 14:07
€ 450