Theo Mooyman - Theo Mooyman, Abstracte compositie, Ets - Verkocht

Theo Mooyman - Theo Mooyman, Abstracte compositie, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Theo Mooyman - Theo Mooyman, Abstracte compositie, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Mooyman - Theo Mooyman, Abstracte compositie, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Mooyman - Theo Mooyman, Abstracte compositie, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Mooyman - Theo Mooyman, Abstracte compositie, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Theo Mooyman (1938-1991)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Ets door Theo Mooyman

Voorstelling van een abstracte compositie

Losbladig, beeldmaatv 41,5x47, bladmaat 50,5x65

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Mooyman '66'

Genummerd l.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:23-01-2019 om 14:59
Eindtijd:06-02-2019 om 19:20
Biedingen (3)
Katrien62
05 feb. / 17:07
€ 10
Oversloot
05 feb. / 17:07
€ 5
Oversloot
04 feb. / 18:16
€ 1