Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
2 Krijttekeningen
30 x 21 cm
Gesigneerd Niermeijer stempel
Niermeijer is voornamelijk bekend van zijn roestijzer-sculpturen (the iron poet)
Maar onder de liefhebbers van het grafische werk van Niermeijer vindt men veelal verzamelaars van het werk van het naoorlogse grafische werk in Nederland, zoals dat van Heyboer en Montyn
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
geen onvolkomenheden | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nagele, Nederland |
Starttijd | 21-5-2021 om 15:36 |
Eindtijd | 21-6-2021 om 11:41 |