Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
4 gemarmeerde werken (oosterse techniek)
Op stevig papier
31 x 24,5 cm
1996-1997
Niermeijer is voornamelijk bekend van zijn roestijzer-sculpturen (the iron poet)
Onder de liefhebbers van het grafische werk van Niermeijer vindt men veelal verzamelaars van het werk van het naoorlogse grafische werk in Nederland, zoals dat van Heyboer en Montyn.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
geen onvolkomenheden | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nagele, Nederland |
Starttijd | 4-3-2021 om 17:12 |
Eindtijd | 11-3-2021 om 20:33 |