Theo Niermeijer.Titel : " Iron Staeks ".Techniek : Ferroprint op kartonachtig papier. Formaat werk : 92 x 92 cm. Ingelijst : Nee niet ingelijst. Handgesigneerd en betiteld en gestempeld met vingerafdruk : Theo Niermeijer februari 1992. Het werk heeft een klein scheurtje paar mm na inlijsting niet zichtbaar. Komt door de wijze van Theo Niermeijer zijn manier van werken. De materie moet leven en gevormd worden. Verzending : aangetekend en verzekerd, track and trace, 11 euro Nederland en 20 euro België.
Goed
Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00