Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Sjef van der Voort - Liggend model in lingerie
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
zeer goede staat van schilderij en kader | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Dworp, België |
Starttijd | 9-12-2020 om 8:47 |
Eindtijd | 4-1-2021 om 9:45 |