Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 110 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk heeft een klein scheurtje aan de linker zijkant en heeft een vouwtje aan de hoekjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 17-2-2023 om 22:57 |
Eindtijd | 25-2-2023 om 21:33 |