Theo Onnes, Giclée op paneel - Verkocht

Theo Onnes, Giclée op paneel  kopen? Bied vanaf 25!
Theo Onnes, Giclée op paneel  kopen? Bied vanaf 25!Theo Onnes, Giclée op paneel  kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Onnes (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “Koetje “
Jaartal: 2006
Afmetingen beeld: h. 40 cm x b. 40 cm (Lijst: 55 cm x 55 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsboven
Oplage: niet genummerd
Ingelijst: Ja, In mooie houten lijst
Conditie: goed
Verzendkosten/Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Gezien het werk is ingelijst is opsturen niet aan te bevelen.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:29-10-2014 om 15:59
Eindtijd:03-11-2014 om 15:59
Biedingen (5)
Poireaux
03 nov. / 06:21
€ 45
BenMathilde
03 nov. / 06:21
€ 40
BenMathilde
03 nov. / 05:24
€ 35
kman
03 nov. / 01:11
€ 30
Poireaux
01 nov. / 06:35
€ 25