Theo Onnes, zeefdruk op handgeschept papier, Titel; " Eva "

Theo Onnes, zeefdruk op handgeschept papier, Titel; " Eva " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Theo Onnes (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel; " Eva"

Afmetingen beeld: h. 54,5 cm x b. 55 cm (Blad: 67 cm x 65 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 86/100
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op handgeschept papier
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 35,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Wij kunnen ook de inlijsting voor u verzorgen.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:19-05-2015 om 12:39
Eindtijd:26-05-2015 om 12:39

Biedingen (2):

Rolevink
26 mei / 00:13
€ 55
modernekunstonline
25 mei / 11:24
€ 50