Theo Onnes: zeefdruk " Eva " - Verkocht

Theo Onnes: zeefdruk " Eva " kopen? Bied vanaf 50!
Theo Onnes: zeefdruk " Eva " kopen? Bied vanaf 50!Theo Onnes: zeefdruk " Eva " kopen? Bied vanaf 50!Theo Onnes: zeefdruk " Eva " kopen? Bied vanaf 50!Theo Onnes: zeefdruk " Eva " kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Onnes (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Eva  “
Afmetingen beeld: h. 54 cm x b. 55 cm (Blad: 66  cm x 66 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 91/100
Ingelijst: Nee
Materiaal:  hele mooie dikke zeefdruk op handgeschept papier
Conditerdie: In nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:04-01-2015 om 13:23
Eindtijd:09-01-2015 om 13:23
Biedingen (2)
mippie
07 jan. / 02:26
€ 55
kleurrijkekunstfriesland
05 jan. / 12:47
€ 50