Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.2 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/10 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
op de achterzijde taperesten, in de marge wat vlekjes | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 13-11-2021 om 12:37 |
Eindtijd | 26-11-2021 om 19:50 |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |